gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 19.11.2008 №34)

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про планування і забудову територій», на підставі рішення міської ради від 15.09.04 № 4 “Про затвердження генерального плану розвитку міста Запоріжжя”, беручи до уваги, що раніше прийняті рішення міської ради не охоплюють весь перелік проблем, що склалися із зберіганням особистого автотранспорту в місті та з метою більш раціонального використання земельного фонду міста Запорізька міська рада

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 19.11.2008 №34)

ВИРІШИЛА:
1. Вважати найбільш доцільним наступні види зберігання особистого автотранспорту:
-багатоярусні та підземні паркінги;
-багатоповерхові та підземні гаражі…»

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 19.11.2008 №34)

2. Головному управлінню архітектури та містобудування міської ради при погоджені проектів розміщення об’єктів капітального будівництва на території міста (крім об’єктів соціального та доступного житла та об’єктів соціальної інфраструктури) вимагати наявність у складі проекту багатоярусного або підземного паркінгу.

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 19.11.2008 №34)

3. Допускається, як виняток, розміщення капітальних гаражів, з урахуванням містобудівної ситуації, при наявності протокольного погодження постійної комісії з питань екології:
• на неугіддях, при реконструкції існуючих гаражних майданчиків в комунально-складській зоні міста;
• у складі єдиного блоку капітальних гаражів, збудованих на раніше визначених проектом забудови кварталу спеціальних майданчиках, якщо це не призведе до зменшення прибудинкової території, призначеної для розташування господарчих, спортивних, дитячих майданчиків та знищенню зеленої зони.
4. Затвердити “Положення про порядок зберігання особистого легкового автотранспорту пільгових категорій населення м.Запоріжжя” (додаток 1).
5. Затвердити “Положення про гаражну комісію адміністративного району міста” (додаток 2).
6. Затвердити “Положення про упорядкування функціонування існуючих гаражів, збудованих без дозволу на їх будівництво та за рахунок самовільно зайнятих земельних ділянок” (додаток 3).
7. Рішення міської ради від 21.08.97 № 21 “Про використання особистих гаражів, що розташовані на міжквартальній території міста”, від 19.11 97 № 17 “Про містобудівну концепцію збереження особистого автотранспорту в м.Запоріжжі” та від 19.11.97 № 18 “Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії міської ради від 21.08.97 № 21 “Про використання особистих гаражів, що розташовані на міжквартальній території міста” вважати такими, що втратили чинність.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М., та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.).

(пп. 2-7 вважати пп.3-8 зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 19.11.2008 №34)

Міський голова Є.Г.Карташов
 
(Завантажити файл з додатками)