gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та враховуючи пропозиції місцевих дозвільних органів, визначених рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.12.2005 №494 «Про створення Центру з видачі документів дозвільного характеру» виконавчий комітет Запорізької міської ради
{Внесено зміни рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.12.2008 №563. Переліки та Положення затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.12.2009 №528}

ВИРІШИВ:
Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.12.2005 №494 «Про створення Центру з видачі документів дозвільного характеру»:
1. Затвердити положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності (додається).
2. Затвердити перелік виконавчих органів міської ради, місцевих органів центральної виконавчої влади, комунальних підприємств, які приймають участь у роботі Дозвільного центру у новій редакції (додається).
3. Затвердити перелік дозвільних документів, які надаються в Дозвільному центрі (додається).
4. Затвердити перелік дозвільних послуг, які надаються в Дозвільному центрі за згодою управлінь міської ради, комунальних підприємств міста та органів виконавчої влади (додається).
5. Затвердити перелік дозвільних документів, які надаються в Дозвільному центрі місцевими органами центральної виконавчої влади за згодою згідно угоди про співпрацю (додається).
6. Затвердити форму супровідної картки передачі дозвільної справи та рішення про видачу документа дозвільного характеру (додається).
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гальцова В.Є.
8. Рішення виконавчого комітету міської ради від 08.12.2005 № 450 «Про створення Єдиного офісу з видачі дозвільних документів» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова Є.Г.Карташов

Завантажити файл — рішення з додатками