gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись статтею 28 п.2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити розмір витрат на утримання будинків та прибудинкових територій для орендарів та власників нежитлових приміщень (додаток 1).
2. Затверджений розмір витрат на утримання будинків та прибудинкових територій застосувати комунальними підприємствами “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №1-11, 13”, “Ремонтно-експлуатаційне підприємство по обслуговуванню гуртожитків” при розрахунках:
2.1. З юридичними, фізичними особами, які є орендарями вбудованих, прибудованих нежитлових приміщень за 1 кв.м. загальної площі, що знаходиться в орендному користуванні.
2.2. З юридичними, фізичними особами – власниками вбудованих, прибудованих нежитлових приміщень за 1 кв.м. загальної площі, яка перебуває у їх власності..
3. Для розрахунків з бюджетними установами, фінансування яких здійснюється з бюджетів усіх рівнів, затвердити розмір витрат на утримання будинків та прибудинкових територій з рентабельністю 12%.
4. Орендарям, власникам нежитлових приміщень, розташованих у будинках комунальної власності міста, розрахунки за вивезення побутового сміття здійснювати із спеціалізованим підприємством по вивезенню твердих побутових відходів по окремих договорах.
5. Встановити, що до витрат на утримання будинків та при будинкових територій, розрахованих для орендарів та власників нежитлових приміщень, входять статті витрат згідно додатку 2.
6. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.11.04 №462 “Про затвердження розміру витрат на утримання будинків”, від 29.03.2005 №101 “Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.11.04 №462” “Про затвердження розміру витрат на утримання будинків” вважати такими, що втратили чинність.
7. Управлінню з питань внутрішньої політики міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф.
Міський голова Є.Г. Карташов

 
(Завантажити файл з додатками)