gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

На підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про планування і забудову територій», керуючись вимогами СНиП 2.08.01-89 «Жилые здания» та ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки». Основні положення», з метою забезпечення відповідних умов мешкання власникам та наймачам квартир, розташованих у багатоповерхових житлових будинках:
1. Головам районних адміністрацій міської ради, управлінню житлового господарства міської ради, міській санітарно-епідеміологічної станції заборонити узгодження та виділення нежитлових приміщень, розташованих в багатоповерхових житлових будинках, під складські приміщення.
2. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх видів та форм власності, які мають у своєму віданні багатоповерхові житлові будинки на території м. Запоріжжя, не здавати в оренду нежитлові приміщення під склади.
3. Головному управлінню архітектури та містобудування міської ради не погоджувати питання реконструкції нежитлових приміщень, які розташовані в багатоповерхових житлових будинках, під складські приміщення.
4. Розпорядження голови Запорізької міської Ради народних депутатів від 20.02.96 № 271р «Про використання нежитлових приміщень в житлових багатоповерхових будинках, розташованих на території м. Запоріжжя» вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаска В.В.

Міський голова Є.Г. Карташов