gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», враховуючи пропозиції місцевих та регіональних дозвільних органів та з метою удосконалення роботи Дозвільного центру м. Запоріжжя по створенню більш сприятливих умов щодо отримання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.12.2005 №494 «Про створення Центру з видачі документів дозвільного характеру»:
1. Затвердити перелік виконавчих органів міської ради, місцевих органів центральної виконавчої влади, регіональних органів, які приймають участь у роботі Дозвільного центру у новій редакції (додається).
2. Затвердити перелік дозвільних документів, які надаються в Дозвільному центрі міськими дозвільними органами (додається).
3. Затвердити перелік дозвільних документів, які надаються в Дозвільному центрі місцевими органами центральної виконавчої влади, регіональними дозвільними органами за згодою (додається).
4. Затвердити форму супровідної картки передачі дозвільної справи та рішення про видачу документа дозвільного характеру (додається).
5. Пункти 2, 3, 4 вважати такими, що втратили чинність.
6. Управлінню з питань внутрішньої політики міської ради оприлюднити дане рішення на веб-сайті Запорізької міської ради ( www.meria.zp.ua ).
7. Рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.2008 №563 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.12.2005 №494 «Про створення Центру з видачі документів дозвільного характеру» вважати таким, що втратило чинність.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В.
Міський голова Є.Г.Карташов
 
(Завантажити файл з додатками)