gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 23.12.2005 № 5 «Про затвердження правил торгівлі на ринках» та від 27.12.2006 № 17 «Про ринковий збір», з метою недопущення погіршення економічного стану комунального підприємства «Запоріжринок», пов’язаного з відтермінуванням введення в дію рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення граничних розмірів тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством «Запоріжринок», розробленого згідно з Планом підготовки регуляторних актів, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 25.03.2010 № 115, виконавчий комітет Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради від 09.06.2010 №255)

ВИРІШИВ:
1. Встановити, що розмір одного торгового місця для сплати ринкового збору та послуг ринку при здійсненні підприємницької діяльності фізичними та юридичними особами на ринках КП «Запоріжринок» дорівнює одному повному або неповному погонному метру при продажу продукції (наданні послуг) зі стола, прилавка або холодильної вітрини (ларя) та 4 повним або неповним квадратним метрам займаної площі при торгівлі (наданні послуг) в кіосках, павільйонах, палатках, контейнерах, з автотранспортних засобів, причепів, візків тощо.
2. Доручити управлінню з питань розвитку підприємництва, торгівлі та послуг міської ради (Петров М.М.) здійснювати контроль за провадженням діяльності КП «Запоріжринок» по встановленню розмірів торгового місця для сплати ринкового збору та послуг ринку у відповідності до даного рішення.
3. Опублікувати дане рішення в газеті «Запорозька Січ».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського го-лови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В.
5. Рішення набуває чинності одночасно з набуттям чинності рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення розмірів тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством «Запоріжринок».

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради від 09.06.2010 №255)

Міський голова Є.Г. Карташов