gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 23.12.2005 № 5 «Про затвердження правил торгівлі на ринках» та від 27.12.2006 № 17 «Про ринковий збір», з метою визначення розміру торгового місця для сплати ринкового збору та послуг ринку на ринках комунального підприємства «Запоріжринок», виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити, що розмір одного торгового місця для сплати ринкового збору та послуг ринку при здійсненні підприємницької діяльності фізичними та юридичними особами на ринках КП «Запоріжринок» дорівнює одному повному або неповному погонному метру при продажу продукції (наданні послуг) зі стола, прилавка або холодильної вітрини (ларя) та 4 повним або неповним квадратним метрам займаної площі при торгівлі (наданні послуг) в кіосках, павільйонах, палатках, контейнерах, з автотранспортних засобів, причепів, візків тощо.
2. Доручити управлінню з питань розвитку підприємництва, торгівлі та послуг міської ради (Петров М.М.) здійснювати контроль за провадженням діяльності КП «Запоріжринок» по встановленню розмірів торгового місця для сплати ринкового збору та послуг ринку у відповідності до даного рішення.
3. Опублікувати дане рішення в газеті «Запорозька Січ».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В.
5. Рішення набуває чинності одночасно з набуттям чинності рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення розмірів тарифів на послуги, які надаються комунальним підприємством «Запоріжринок».
{Пункт 5 викладено у новій редакції згідно з пунктом 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 09.06.2010 №255}

Міський голова Є.Г. Карташов