gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», а також з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо захисту від шкідливого впливу шуму, створення належних умов для проживання і відпочинку, враховуючи численні звернення мешканців міста, виконавчий комітет Запорізької міської ради
{Абзац доповнено відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2011 № 176}.
ВИРІШИВ:

1. Заборонити виступи музичних груп, солістів, діджеїв та використання караоке на сезонних літніх майданчиках.
{До пункту 1 внесено зміни згідно з пунктом 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2011 № 176, а саме: замість слів «Заборонити виступи вокально-інструментальних ансамблів, солістів, караоке на сезонних літніх майданчиках» читати «Заборонити виступи музичних груп, солістів, діджеїв та використання караоке на сезонних літніх майданчиках»}.
2. Зобов’язати суб’єктів господарювання після закінчення терміну дії дозволів на розміщення літніх майданчиків здійснювати демонтаж споруд протягом тижня після закінчення дії дозволу.
3. Рекомендувати державному закладу «Запорізька міська санітарно-епідеміологічна станція Запорізької області», міському управлінню ГУ УМВС України в Запорізькій області забезпечити в межах наданих повноважень виконання суб’єктами господарювання вимог цього рішення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В. та голів районних адміністрацій міської ради.

Міський голова Є.Г.Карташов