gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

З метою забезпечення належного санітарного стану в місті, збереження житлового фонду, шляхів, мостових споруд та інших елементів зовнішнього благоустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про охорону навколишнього середовища» Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Правила благоустрою території міста Запоріжжя, за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність згідно зі статтями кодексу України про адміністративні правопорушення (додається).
2 Управлінню з питань внутрішньої політики міської ради через засоби масової інформації довести до відома мешканців міста Запоріжжя Правила благоустрою території міста Запоріжжя.
3 Вважати таким, що втратило чинність рішення Запорізької міської ради від 13.06.2007 № 10 «Про Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші в м. Запоріжжі».
4 Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванова А.В. та комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О).

Міський голова О.Ч.Сін

 
(Завантажити файл — рішення з додатками)