gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядуванняв Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Цивільним кодексомУкраїни, враховуючи рішення Запорізької міської ради від 18.02.2011 №6 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів», від 18.02.2011 №66 «Про затвердження Положення про департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради», від 06.04.2011 №20 «Про передачу департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громадим. Запоріжжя», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Затвердити Положення про порядок проведення конкурсів на право оренди об’єктів комунальної власності територіальноїгромади м.Запоріжжя (додається).
2 Рішення Запорізькоїміської ради від 23.12.2009 №41 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя» вважати таким, що втратило чинність.
3 Раніше прийняті рішення органів місцевого самоврядування м.Запоріжжяз питань орендних відносин діють в частині, що не суперечить даному рішенню.
4 Управлінню з питань внутрішньої політики, преси та інформації міської ради забезпечити оприлюднення рішення у засобах масової інформації.
5 Контроль за виконанням даного рішення покласти назаступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В. та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизаціїта земельних відносин Таран Р.О.

Міський голова О.Ч.Сін

Відстеження

базове 05.10.2011
повторне 05.10.2012
періодичне 05.10.2015