gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Промісцеве самоврядування в Україні» та на виконання Законів України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», іншими правовими актами України, норми яких повинні враховуватись при здійсненні приватизації майна, та з метою удосконалення процесу приватизації об’єктів комунальної власності м.Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Затвердити Програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя (додається).
2 Вважати таким, що втратило чинність рішення Запорізької міської ради від 06.10.2010 № 65 «Про внесення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя».
3 Вважати таким, що втратило чинність рішення Запорізької міської ради від 27.07.2011 № 11 «Про внесення до рішенняміської ради від 06.10.2010 № 65 «Про внесення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя»».
4 Департаменту комунальної власності та приватизації міської ради, іншим виконавчим органам міської ради, підприємствам, установам та організаціям забезпечити виконання Програми приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя щодо об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.
5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин /Таран Р.О./.

Міський голова О.Ч.Сін

Відстеження

базове 05.10.2011
повторне 05.10.2012
періодичне 05.10.2015 05.10.2018