gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про благоустрій у населених пунктах», «Кодексом України про адміністративні правопорушення», з метою врегулювання відносин у сфері поводження з собаками, котами та іншими тваринами, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану на території м. Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Затвердити Правила утримання собак, котів і хижих тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями м. Запоріжжя (додаються).
2 Рішення виконавчого комітету міської ради від 29.07.1999 №352 «Про впорядкування утримання тварин у м. Запоріжжі» вважити таким, що втратило чинність.
Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради інформацію щодо затвердження «Правил утримання собак, котів і хижих тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями в м. Запоріжжі» оприлюднити через засоби масової інформації.
4 Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванова А.В. та постійну депутатську комісію з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).

Міський голова О.Ч.Сін

 
(Завантажити файл з додатками)