gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішеннями
міської ради від 10.09.2014 №40 та
від 30.06.2016 №56)

Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 24.12.2012 №77 «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя», виклавши його у новій редакції (додається).

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 30.06.2016 №56)

2. Доручити управлінню з питань земельних відносин міської ради при підготовці проектів рішень міської ради про відведення земельних ділянок для будівництва передбачати обов’язок землекористувача щодо укладання договору про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя.
3. Інспекції архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області надавати до виконавчого комітету Запорізької міської ради інформацію щодо суб’єктів, які подали на реєстрацію до інспекції декларацію про готовність об’єкту до експлуатації або заяву про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта та видачу сертифіката з визначенням кошторисної вартості будівництва об’єкту.
4. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя (надалі Порядок), затверджений рішенням міської ради від 30.06.2016 №56, набирає чинності з моменту оприлюднення цього рішення, крім пункту 3.4 Порядку, який набирає чинності з 01.01.2021р.
5. До 31.12.2020 р. розмір пайової участі у розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя встановити:
— для нежитлових будівель та споруд – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта;
— для житлових будинків – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.
Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 30.06.2016 №56)

6. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

Міський голова О.Ч. Сін
 
(Завантажити файл з додатками)