gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 26.03.14 №13)

З метою посилення контролю за використанням земель, створення організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних територіальній громаді м. Запоріжжя в особі Запорізької міської ради в сфері земельних відносин, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, Цивільним Кодексом України, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в додатки 1, 2 рішення міської ради від 27.03.2013 №43 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків у сфері земельних відносин», виклавши їх в новій редакції (додаються).

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 26.03.14 №13)

2. Внести зміни в додаток 1 рішення міської ради від 27.03.2013 №43 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків у сфері земельних відносин» (зі змінами), виклавши його в новій редакції (додається).

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 29.03.17 №63)

3. Затвердити зразок договору про добровільне відшкодування збитків,
заподіяних внаслідок порушень у сфері земельних відносин (додаток 3).
4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
5. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення у встановленому законом порядку.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).

Міський голова О.Ч. Сін
 
(Завантажити файл з додатками)