gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи вимоги наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та у зв’язку з внесенням змін до чинного законодавства, виконавчий комітет Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради
від 15.08.2016 №447)

ВИРІШИВ:
1. Затвердити Порядок розміщення на території м. Запоріжжя пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів (додається).

В Порядку розміщення на території м. Запоріжжя пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів:
— в пункті 2.4 виключити абзац: «До заяви додається копія документу, який підтверджує реєстрацію замовника, як суб’єкта господарювання»;
— в пункті 2.12.2 виключити: «асортиментного переліку товарів, узгодженого з санепідзакладом для реалізації на даному об’єкті (для продуктів харчування);»
— п.2.14 читати в новій редакції: «Під час проведення масових заходів не допускається функціонування об’єктів, експлуатація яких заборонена без дозволу головного управління Держпраці у Запорізькій області».
— пункти 2.9 та 2.13 виключити, у зв’язку з цим пункти 2.10, 2.11, 2.12, 2.14,2.15 відповідно вважати пунктами 2.9, 2.10, 2.11 та 2.13, 2.14.

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради
від 15.08.2016 №447)

2. Оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
3. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та голів районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Міський голова В.В.Буряк
 
(Завантажити файл з додатками)