gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладення договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя, далі Порядок (додається).
2. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення у встановленому законодавством порядку.
3. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради (Коміссар І.В.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Свіркін Д.О.) та депутатську комісію з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).

Міський голова О.Ч. Сін

 
(Завантажити файл — рішення з додатками)