gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 27.07.2011 № 12 «Про затвердження схем місць розміщення наземних рекламних конструкцій в м. Запоріжжі», рішення Запорізької міської ради від 22.02.2013 № 45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Уповноважити департамент житлово-комунального господарства Запорізької міської ради погоджувати дозвільну документацію на розміщення наземних рекламних конструкції — об’ємно-просторових рекламних конструкцій (стели, інформаційні установки, флагштоки, які призначені лише для розміщення інформації про заявника, товари та послуги, що ним надаються) на місцях, що перебувають в комунальній власності поза межами схем місць розміщення наземних рекламних конструкцій в м. Запоріжжі, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 27.07.2011 №12 «Про затвердження схем місць розміщення наземних рекламних конструкцій в м. Запоріжжі.»
2. Встановити, що погодження дозвільної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення проводиться з урахуванням індивідуального проекту наземної рекламної конструкції, в складі комплексного благоустрою території, виходячи з містобудівних особливостей середовища погодженого з департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради та/або позитивного висновку департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради щодо розробленого індивідуального проекту наземної рекламної конструкції.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О.

Міський голова О.Ч.Сін

Відстеження

базове 28.08.2013
повторне 28.08.2014
періодичне 28.08.2017