gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 27.04.2016 № 36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» та у зв’язку з щорічним проведенням у м. Запоріжжі Покровського ярмарку, виконавчий комітет Запорізької міської ради
{Абзац доповнено відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.10.2016 №610}

ВИРІШИВ:
1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів, виділених згідно з Програмою проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку (додається).
2. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.07.2012 № 258, яким затверджено Порядок використання бюджетних коштів, виділених згідно з Програмою проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку, вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради Жукова В.П.
{Внесено зміни відповідно до п.1.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 07.10.2016 №610, а саме: замість слів «начальника управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради Петрова М.М.» читати «директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради Жукова В.П.»}

Міський голова О.Ч. Сін

Завантажити файл — рішення з додатками