gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Згідно зі ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
у зв’язку з щорічним проведенням у м. Запоріжжі Покровського ярмарку та враховуючи рішення Запорізької міської ради від 27.04.2016 № 36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» виконавчий комітет Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради
від 07.10.2016 №610)

ВИРІШИВ:
1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів, виділених згідно з Програмою проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку (додається).
2. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.07.2012 № 258, яким затверджено Порядок використання бюджетних коштів, виділених згідно з Програмою проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку, вважати таким, що втратило чинність.
3. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради ні ; 30.08.2013 № 371 «Про Порядок використання бюджетних коштів, виділених для Покровського ярмарку», а саме:
в пункті 3 рішення замість слів: «начальника управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради Петрова М.М.» читати «директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради Жукова В.П.»;
по тексту Порядку використання бюджетних коштів, виділених ЗНЛНС ‘ Програмою проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку замість слів «управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради» слід читати «департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради».

(зі змінами внесеними рішенням
виконавчого комітету міської ради
від 07.10.2016 №610)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради Жукова В.П.

(п.3 рішення змінено рішенням
виконавчого комітету міської ради
від 07.10.2016 № 610)

Міський голова О.Ч. Сін
 
(Завантажити файл з додатками)