gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 341 «Про затвердження Порядку забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів», рішенням міської ради від 25.07.2012 № 30 «Про заборону або обмеження продажу пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових під час проведення масових заходів», приймаючи до уваги подання МУ ГУМВС України в Запорізькій області про необхідність заборони або обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива на території, прилеглій до стадіону «Славутич-Арена» виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у скляній тарі в об’єктах торгівлі, розміщених на територіях вулиць, визначених у додатку до цього рішення, за 4 години до початку, впродовж часу проведення та на протязі 2-х годин після закінчення масових заходів – футбольних матчів на стадіоні «Славутич-Арена» в м. Запоріжжя.
2. Суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на території, визначеній додатком до цього рішення:
2.1. Не здійснювати реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у скляній тарі за 2 години до початку, впродовж часу проведення масових заходів та на протязі 1 години після їх закінчення.
{У п.2.1 внесено зміни відповідно до п. 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.08.2014 № 303, а саме: замість слів «Не здійснювати реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у скляній тарі за 4 години до початку, впродовж часу проведення масових заходів та на протязі 2-х годин після їх закінчення» читати «Не здійснювати реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у скляній тарі за 2 години до початку, впродовж часу проведення масових заходів та на протязі 1 години після їх закінчення»}
2.2. Встановити контроль за календарем футбольних матчів, які проводяться на стадіоні «Славутич-Арена» для забезпечення виконання вимог даного рішення.
3. Районній адміністрації міської ради по Ленінському району ознайомити з рішенням суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території, зазначеній в додатку цього рішення.
4. Рекомендувати ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області на час проведення футбольних матчів:
4.1. В установленому законом порядку вжити додаткових заходів по недопущенню розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв на вулицях, у скверах, парках, прилеглих до стадіону «Славутич-Арена».
4.2. Згідно з законодавством вжити заходів по забезпеченню контролю за недопущенням продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива у скляній тарі суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території, визначеній у додатку до цього рішення.
5. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
6. Рішення набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».
7. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району Кузьміна О.С.

Міський голова О.Ч.Сін

Завантажити файл — рішення з додатками