gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 03.06.2004 №1745-IV «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», наказу МВС України від 23.12.2003 №1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.03.2004 за №263/8862, а також з урахуванням Рекомендацій рішення Асоціації піротехніків України від 01.07.2008, з метою упорядкування та здійснення контролю за проведенням феєрверків, піротехнічних супроводів театральних, концертних, спортивних та інших культурно-розважальних заходів, реалізації піротехнічних виробів на території міста Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про порядок проведення феєрверків та реалізації піротехнічних виробів на території міста Запоріжжя (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. та постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності і правопорядку (Гунько В.В.).

Міський голова О.Ч. Сін

 
(Завантажити файл з додатками)