gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 24.12.2012 №77 «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя», виклавши його у новій редакції (додається).
2. Внести зміни до форми договору про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, виклавши її у новій редакції (додається).
3. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).

Міський голова О.Ч.Сін
 
(Завантажити файл з додатками)