gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, з метою ефективної організації земельних відносин на території міста Запоріжжя, узагальнення нормативно-правової бази щодо земельних відносин, спрощення робіт з їх регулювання, враховуючи лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щодо відповідності до принципів державної регулярної політики, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Регламент міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у місті Запоріжжі» (додається).
2. Регламент міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у місті Запоріжжі є обов’язковим для керівництва в роботі виконавчих органів міської ради, суб’єктами підприємницької діяльності та громадянами.
3. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення з додатком у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).

Міський голова О.Ч. Сін
 
(Завантажити файл з додатками)