gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист прав споживачів», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24 липня 2002 № 219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», ДСТУ 4303:2004 «Роздрібна та оптова торгівля. Терміни та визначення понять», ДСТУ 4281:2004 «Заклади ресторанного господарства. Класифікація», СанПіН № 42-123-5777-91 Санітарні правила для підприємств громадського харчування, включаючи кондитерські цехи і підприємства та іншими нормативними актами з метою забезпечення порядку на території об’єктів благоустрою м. Запоріжжя та для задоволення попиту населення м. Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дозволити розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування (далі – Сезонний майданчик) біля закладів ресторанного господарства, які розташовані в окремій капітальній будівлі або спеціально обладнаному приміщенні іншої капітальної або некапітальної споруди, за умови включення Сезонного майданчика до проекту будівництва (реконструкції) об’єкту ресторанного господарства або наявності ескізного проекту чи схеми розміщення Сезонного майданчика, узгодженого з департаментом архітектури та містобудування міської ради та виконання вимог Санітарних правил для підприємств громадського харчування.
{Пункт 1 викладено у новій редакції згідно з пунктом 1 рішення міської ради від 27.04.2016 №23}
2. Дозволити функціонування зазначених в п. 1 Сезонних майданчиків з 01 березня по 30 листопада з режимом роботи в межах не раніше 8.00 години та не пізніше 22.00 години.
3. На Сезонних майданчиках забороняється встановлення сцен, літніх естрад, танцювальних майданчиків тощо, грилів та мангалів, забороняється використання живої музики та/або звуковідтворюючої апаратури гучністю, що перевищує допустимі законодавством норми, в межах житлової забудови міста.
4. Оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
5. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».
6. Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та голів районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Міський голова О.Ч.Сін