gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 28.02.2017 №93)

Керуючись ст.143 Конституції України, Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Встановити на території м. Запоріжжя податок на майно (в частині плати за землю).
2. Затвердити Положення про податок на майно (в частині плати за землю) (додаток 1).
3. Встановити ставки земельного податку за земельні ділянки у межах м. Запоріжжя (додаток 2).
4. Внести зміни в додаток 3 рішення міської ради від 30.06.2015 №6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)», виклавши його в новій редакції (додається).

(зі змінами внесеними рішенням
міської ради від 28.02.2017 №93)

5. Рішення міської ради від 27.07.2011 №16 «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки певного функціонального призначення у м. Запоріжжя» (зі змінами) вважити таким, що втратило чинність з 01.01.2016.
6. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
7. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення та вводиться в дію з 01.01.2016.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Гладченко С.М.), постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.) та постійну комісію міської ради з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Нетреба А.В.).

Міський голова О.Ч. Сін
 
(Завантажити файл з додатками)