gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 24.12.2012 №77 «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя», виклавши його у новій редакції (додається).
2. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя (надалі Порядок), затверджений даним рішенням, набирає чинності з моменту оприлюднення цього рішення, крім пункту 3.4 Порядку, який набирає чинності з 01.01.2021р.
3. До 31.12.2020 р. розмір пайової участі у розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя встановити:
— для нежитлових будівель та споруд – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта;
— для житлових будинків – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.
Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

Міський голова В.В.Буряк
 
(Завантажити файл з додатками)