gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) ПРОТОКОЛ № 1 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

19.01.2017 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення

ПИТАННЯ 1. Щодо визначення переліку вимог до підприємців міста з благоустрою прилеглої території.

По першому питанню порядку денного слухали:
Кривенко Л.О., яка проінформувала, щодо необґрунтованості протоколів, що складаються інспекцією з благоустрою, звернулась до інспекції з проханням більш зважено підходити до підготовки адміністративних матеріалів та відвідувати засідання адміністративних комісій при районних адміністраціях.
Кресіка А.М., який виступив з роз’ясненнями щодо вимог до підприємців міста з благоустрою прилеглої території.
З обговорення питання виступили: Погрібняк М.А., Піпенко М.В., Березовська Н.М.
За результатами обговорення вирішили:
2.1. Доручити Кресіку А.М. опрацювати питання щодо складення актів на підприємців у Хортицькому районі та доповісти на наступному засіданні координаційної ради.
2.2. Головам районних адміністрацій міської ради опрацювати питання можливості укладення підприємцями договорів на переробку сміття, як альтернативу договорам на вивіз сміття.

ПИТАННЯ 2. По другому питанню порядку денного слухали:
Волкова Н.М., яка проінформувала щодо необхідності підвищення соціальної відповідальності бізнесу, оскільки заохочення до соціальної активності підприємців є необхідної умовою для створення соціальної солідарності в країні.
Закликала підприємців, що здійснюють свою діяльність у різних сферах, долучитися до участі в акції «Підтримуємо ветеранів» задля надання посильної допомоги ветеранам, що у різні часи стояли на захисті інтересів держави та її громадян та долучитися до Меморандуму.
З обговорення питання виступили: Короленко В.Д., Жаботинський Р.Л.
Жаботинський Р.Л. запропонував звернутися до Верховної Ради України з проханням щодо надання пільг підприємствам, які допомагають ветеранам.
За результатами обговорення вирішили:
3.1. Підтримати пропозицію Волкової Н.М.
3.2. Доручити департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради опрацювати питання створення логотипу «Підтримуємо ветеранів» для розміщення на підприємствах, що долучаються до Меморандуму.

По питанню 3.1. порядку денного слухали:
Жукова В.П., який проінформував щодо опрацювання питання щодо зниження відсотків по сплаті єдиного податку для окремих категорій підприємців, з метою мінімізації податкового навантаження на підприємців міста.
З обговорення питання виступили: Кривенко Л.О., Косенко І.В., Погрібняк М.А.
За результатами обговорення вирішили:
3.1.1. Доручити департаменту надання адміністративних послуг міської ради та департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради опрацювати можливість встановлення мінімальних відсотків по сплаті єдиного податку для підприємців другої групи платників податку.
3.1.2. Доручити Косенко І.В. взяти на контроль питання співпраці Запорізької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області з КП «Муніципальна телевізійна мережа» з метою інформування підприємців щодо змін у податковому законодавстві в рамках програми «Діло» на телеканалі «Z».

По питанню 3.2. порядку денного слухали:
Жукова В.П., який повідомив про результати роботи координаційної ради за підсумками року, кількості засідань, питань, що розглядались, результатів виконання протокольних доручень.
За результатами обговорення вирішили:
Взяти інформацію до відома.