gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) ПРОТОКОЛ № 3 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

16.03.2017 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення

ПИТАННЯ 1. Щодо створення індустріальних парків на території міста з метою надання сприятливих умов для розвитку підприємництва.

По першому питанню порядку денного слухали:
Яковлева О.А., який ознайомив присутніх з досвідом функціонування індустріальних парків у інших європейських країнах, Україні, перспективами створення індустріального парку на території заводу «Запоріжкран» та проінформував щодо нагальності прийняття Верховною Радою України законопроектів №2554а від 31.08.2015, №2554а-д від 25.04.2016 у другому читанні, як таких, що направлені на стимулювання залучення інвестицій через індустріальні парки.
Крім того Яковлев О.А. відповів на запитання членів координаційної ради.
За результатами обговорення вирішили:
1. Взяти інформацію до відома.

ПИТАННЯ 2. Щодо презентації проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2021 рр.

По другому питанню порядку денного слухали:
Жукова В.П., який проінформував щодо розробленого у співпраці з проектом «ПРОМІС» проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2021 рр., стратегічних та операційних цілей, заходів, які включено до проекту.
З обговорення виступили: Фукс Г.Г, Кривенко Л.О., Погрібняк М.А., Горбатов А.Ф.
Фукс Г.Г проінформував членів координаційної ради, щодо подальшого порядку розгляду проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2021 рр. термінів врахування змін і доповнень, обговорення та її затвердження Запорізькою міською радою.
У своїх виступах Кривенко Л.О., Погрібняк М.А., Горбатов А.Ф. звернули увагу на необхідність внесення змін і доповнень до проекту Програми, приведення її окремих положень і використаних термінів у відповідність до вимог чинного законодавства.
За результатами обговорення вирішили:
2. Членам координаційної ради опрацювати проект Програми та у разі наявності пропозицій направити їх до департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради на електронну адресу torg2@i.ua.
Термін: 01.04.2017

ПИТАННЯ 3. Щодо затвердження плану роботи міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва на ІІ квартал 2017 р.

По третьому питанню порядку денного слухали:
Жукова В.П., який запропонував затвердити план роботи міської координаційної ради на 2 квартал 2017 р.
За результатами голосування:
за – 11;
проти – 0;
утрималось – 7.
Рішення прийнято.