gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) ПРОТОКОЛ № 4 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

20.04.2017 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення

ПИТАННЯ 1. Щодо виконання протокольних доручень.

По першому питанню порядку денного слухали:
Жукова В.П., який проінформував, щодо виконання протокольних доручень, наданих на попередніх засіданнях ради.
За результатами обговорення вирішили:
Взяти інформацію до відома.
Голосували: ЗА – 14, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ – 4, рішення прийнято.

ПИТАННЯ 2. Щодо підсумків дослідження рівня організаційного забезпечення формування та реалізації регуляторної політики Запорізькою обласною та міськими радами міст обласного значення Запорізької області.

По друому питанню порядку денного слухали:Погрібняка М.А., який презентував власне дослідження організаційного забезпечення формування та реалізації регуляторної політики Запорізькою обласною та міськими радами міст обласного значення Запорізької області.
Суркова Т.В. проінформувала, що міською радою проводиться моніторинг додержання регуляторної політики, готуються зміни до плану.
В обговоренні питання взяв участь Горбатов А.Ф.
За результатами обговорення вирішили:
1. Взяти інформацію до відома.
2. Доручити департаменту надання адміністративних послуг у співпраці з постійною комісією міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів опрацювати результати дослідження Погрібняка М.А.
3. Доручити Сурковій Т.В. на наступному засіданні ради доповісти про результати опрацювання.
Термін 18.05.2017
Голосували: ЗА – 12, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ-6, рішення прийнято.

ПИТАННЯ 3. Щодо аналізу ситуації на речових ринках міста і причин закриття СПД, що здійснюють свою діяльність на ринках.

По третьому питанню порядку денного слухали:
Яковлєва О.А., який доповів щодо основних причин закриття СПД, що здійснюють свою діяльність на ринках міста.
В обговоренні питання взяли участь Погрібняк М.А., Кривенко Л.О., Горбатов А.Ф., Яковенко Л.О.
За результатами обговорення вирішили:
1. Просити Яковлєва О.А. надати до Секретаріату ради доопрацьований проект рішення. Секретаріату ради направити проект рішення членам координаційної ради. Членам координаційної ради доопрацювати запропонований доповідачем проект рішення та надати пропозиції до наступного засідання ради.
Термін: 18.05.2017
Голосували: ЗА – 11, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ — 7, рішення прийнято.

2. Просити Яковлєва О.А. підготувати проект листа до НКРЕКП та Асоціації міст України щодо недопущення підвищення розміру плати за підключення до комунікацій.
Термін: 24.04.2017
3. Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради розіслати проект листа членам координаційної ради у електронному вигляді.
Термін: 24.04.2017
4. Членам координаційної ради опрацювати проект листа та направити пропозиції до департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради.
Термін: 26.04.2017
5. Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради надати проект листа на погодження до департаменту правового забезпечення міської ради.
Термін: 27.04.2017
Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ – 3, рішення прийнято.

ПИТАННЯ 4.1. Щодо розгляду проекту рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя».

По питанню 4.1 порядку денного слухали:Кучеру А.О., який повідомив щодо вимоги Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) відносно виконання рішення адміністративної колегії Відділення від 29.12.2015 №57-рш «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» та підготовленого відповідного проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя».
З обговорення питання виступили: Погрібняк М.А., Жаботинський Р.Л.
За результатами обговорення вирішили:
Взяти інформацію до відома.
Голосували: ЗА – 14, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ – 4, рішення прийнято.

ПИТАННЯ 4.2. Щодо розвитку соціального підприємництва.

По питанню 4.2 порядку денного слухали:Богачову Л.В., яка проінформувала про історію, проблеми розвитку соціальних підприємств та можливих шляхів надання їм допомоги.
З обговорення питання виступив Жаботинський Р.Л.
За результатами обговорення вирішили:
Взяти інформацію до відома.
Голосували: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ – 0, рішення прийнято.

ПИТАННЯ 4.3. Щодо підсумків засідання робочої групи з обговорення результатів меморандуму, укладеного між Запорізькою обласною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів від 27.04.2015.

По питанню 4.3. порядку денного слухали:
Жукова В.П., який проінформував щодо засідання робочої групи з обговорення результатів меморандуму, укладеного між Запорізькою обласною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів , яке відбулося 20.04.2017 в облдержадміністрації.
З обговорення питання виступили: Кривенко Л.О., Яковенко Л.О., Жаботинський Р.Л., Погрібняк М.А., Горбатов А.Ф.
За результатами обговорення вирішили:
1. Рекомендувати Кривенко Л.О. підготувати на наступне засідання координаційної ради питання щодо доцільності продовження терміну дії Меморандуму.
2. Рекомендувати керівництву міської ради утриматись від підписання нової редакції Меморандуму.
Голосували: ЗА – 16, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛОСЬ – 2, рішення прийнято.