gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію)Протокол  № 4 позачергового засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

05.04.2018 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

 

ПИТАННЯ 1 Щодо проекту рішення Запорізької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території м. Запоріжжя» (далі – Порядок).

По питанню порядку денного слухали:
Тендітника Л.В., який проінформував, що проект рішення міської ради про затвердження Порядку був розроблений з метою впорядкування процедури встановлення сезонних відкритих майданчиків; передбачає вступ в дію Порядку через 3 роки після прийняття рішення міською радою та відміняє рішення міської ради №82 від 25.03.2015. Повідомив, що рішення є регуляторним актом, термін обговорення якого на поточний момент сплив.

Жаботинського Р.Л., який запропонував провести громадське обговорення Порядку.
Погрібняка М.А. щодо відсутності у Порядку посилань на норми законодавства, на яких ґрунтуються положення Порядку у частині стягнення плати за користування землею та оренди комунального майна; запропонував надати результати останнього відстеження регуляторного акту — рішення міської ради №82 від 25.03.2015 та надав пропозицію продовжити термін обговорення проекту рішення міської ради про затвердження Порядку.
Гладкого Д.В, який зауважив, що нечіткі формулювання пункту 3.7. Порядку можуть призвести до невірного тлумачення його норм та правових колізій.
Яковенка Л.О. щодо необхідності більш детального вивчення норм Порядку.
Жукова В.П., який зазначив щодо наявності кількох варіантів встановлення сезонних відкритих майданчиків, передбачених чинним законодавством.
Дідика В.П. з зауваженням, що прийняття рішення може призвести до додаткового фінансового навантаження на підприємців міста.

За результатами обговорення вирішили:

1. Рекомендувати департаменту архітектури та містобудування міської ради продовжити термін обговорення проекту рішення про затвердження Порядку на1 місяць.
2. Рекомендувати членам координаційної ради та іншим зацікавленим особам у разі наявності зауважень та пропозицій щодо проекту рішення міської ради про затвердження Порядку сформулювати їх та направити на ім’я голови координаційної ради.
Термін:19.04.2018
3. Рекомендувати Афанасьєву О.В. внести вищезазначений проект рішення на розгляд постійної комісії міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів та звернутись до міської ради з проханням зняти його з розгляду сесії.
(Голосували: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)