gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) ПРОТОКОЛ № 9 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

23.11.2017 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

ПИТАННЯ 1. Щодо порядку здійснення інспекторами праці державного контролю за своєчасною оплатою праці, дотриманням мінімальних гарантій в оплаті праці, оформленням трудових відносин та накладення штрафів за порушення законодавства.

Доповідач: Швець Ю.В. – заступник начальник управління соціального захисту населення міської ради.За результатами обговорення вирішили:
1.1. Взяти інформацію до відома.
1.2. Рекомендувати департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради:
1.2.1 підготувати та надіслати членам координаційної ради проекти звернень до:
Верховної Ради України та народних депутатів Верховної Ради України, обраних від м. Запоріжжя, щодо внесення змін до закону України від 06.12.2016 №1774, яким передбачено дублювання функцій управління держпраці та органів місцевого самоврядування щодо здійснення перевірок з дотримання законодавства про працю;
Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови №295 від 26.04.2017.
Термін: 11.12.2017
1.2.2. запросити на наступне засідання представників Головного управління Держпраці у Запорізькій області та сектору Державної регуляторної служби у Запорізькій області;
Термін: 21.12.2017

1.2.3. організувати семінар для підприємців із залученням представників Головного управління Держпраці у Запорізькій області та інших контролюючих органів.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)
Термін: І квартал 2018 р

ПИТАННЯ 2. Щодо проекту Закону України від 27.09.2017 №7142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг».

Доповідач: Коляка В.В. – заступник голови правління міської спілки підприємців «Ніка». За результатами обговорення вирішили:
2.1. Вважати законопроект від 27.09.2017 № 7142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг» таким, що створює перешкоди розвитку підприємництва, спрямований на знищення спрощеної системи оподаткування.
2.2. Рекомендувати народному депутату України Фролову М.О. відкликати законопроект від 27.09.2017 № 7142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг».
2.3. Рекомендувати членам ради та Білюшову В.М. підготувати пропозиції стосовно тексту звернень до Верховної Ради України, Президента України, голови Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України, обраних на території Запорізької області, щодо негативних наслідків для підприємців при прийнятті проекту Закону України від 27.09.2017 №7142 та направити департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради на електронну пошту torg2@i.ua.
Термін: 07.12.2017
Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради узагальнити надані пропозиції, підготувати проекти звернень та розіслати членам координаційної ради.
Термін: 15.12.2017

ПИТАННЯ 3. Щодо результатів оскарження рішення міської ради про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м. Запоріжжя

Доповідач: Погрібняк М.А. – голова Запорізького міського клубу юристів.За результатами обговорення вирішили взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)