gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) ПРОТОКОЛ № 1 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

18.01.2018 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

ПИТАННЯ 1. Щодо виконання протокольних доручень.

По першому питанню порядку денного слухали:
Жукова В.П., який проінформував щодо виконання протокольних доручень, наданих на попередніх засіданнях.
Кривенко Л.О. повідомила щодо протоколів, складених патрульною поліцією на ФОП Сміян В.В.
Афанасьєва О.В., який зазначив, що дане питання буде розглянуто на засіданні Громадської ради при Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області.
Жаботинського Р.Л., який зауважив щодо незаконності рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя» (далі – Рішення №52); наголосив на важливості підписання меморандуму між координаційною радою та ГУ Держпраці в Запорізькій області та запропонував обмежити термін розгляду звернень СПД про факти, які можуть свідчити про порушення їх законних інтересів, до 5 днів.
З обговорення питання виступив Несварливий М.О.
За результатами обговорення вирішили:
1.1. Доручити Афанасьєву О.В. вивчити питання щодо порядку формування та результатів роботи робочої групи по внесенню пропозицій до Рішення №52. У разі необхідності ініціювати внесення змін та доповнень.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)
1.2. Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)

ПИТАННЯ 2. Щодо збільшення розміру плати за опалення для підприємців з листопада 2017 р. після запровадження нового порядку розподілу.

По другому питанню порядку денного слухали:
Бородая О.М., який проінформував щодо підсумків зустрічі з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляком Є.Б.
Згідно з отриманим роз’ясненням до моменту розробки Міністерством нової методики усі розрахунки за спожиту теплову енергію повинні відбуватись у відповідності до чинного законодавства згідно з укладеними договорами.
У зв’язку з вищезазначеним рішенням міськвиконкому від 17.01.2018 №6 рішення міськвиконкому від 11.08.2017 №428 «Про затвердження норм споживання теплової енергії на 1 кв.м загальної площі на опалення багатоквартирних будинків м. Запоріжжя, в яких розташовані населення, бюджетні, релігійні та інші споживачі теплової енергії та порядок розподілу обсягів теплової енергії між житловими та нежитловими приміщеннями багатоквартирних будинків м. Запоріжжя при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії» було визнано таким, що втратило чинність.
Разом з тим, генеральному директору Концерну «Міські теплові мережі» Греку О.С. було доручено забезпечити перерахунок плати за спожиту теплову енергію.
З обговорення питання виступили: Яковенко Л.О. Єрьоменко О.В., Бовкун П.М.
За результатами обговорення вирішили:
2.1. Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)
2.2. Рекомендувати міському голові звільнити генерального директора Концерну «Міські теплові мережі» Грека О.С.
(Голосували: ЗА – 6, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 9, рішення не прийнято.)