gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) Протокол  № 8 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

27.09.2018 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

 

ПИТАННЯ 1. Щодо виконання протокольних доручень.

По першому питанню порядку денного слухали: Жукова В.П, який проінформував щодо стану виконання протокольних доручень, наданих на попередніх засіданнях ради.
З обговорення питання виступили: Кривенко Л.О., Погрібняк М.А.

За результатами обговорення вирішили: Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)

ПИТАННЯ 2. Щодо стану боротьби з несанкціонованою торгівлею м. Запоріжжі.

По другому питанню порядку денного слухали: Григор’єва С.В., який повідомив, що упродовж 9 місяців 2018 року за викликами громадян патрульні виїжджали на стихійні ринки в 296 випадках, близько 20 разів брали участь у спільних відпрацюваннях з ліквідації місць несанкціонованої торгівлі спільно з інспекцією з благоустрою міської ради, здійснювались превентивні дії з питань ліквідації незаконної торгівлі, складалися постанови на водіїв за паркування у невстановлених місцях та на зелених зонах.
Боярчука В.В, який проінформував, що в 2018 році року були притягнуті до відповідальності 184 особи за статтею 160 і 123 особи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі — КУпАП).
Змієнка В.В., який висловив думку щодо неефективності законодавства у сфері боротьби з несанкціонованою торгівлею, зокрема щодо випадків, коли за несанкціоновану торгівлю на порушника судом накладається штраф у сумі 17 грн. та виноситься постанова повернути конфісковану продукцію.
Кравчун О.С. запропонував дослідити можливість винесення постанов на порушників у разі здійснення ними системної незаконної підприємницької діяльності в місцях стихійної торгівлі за ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності», штраф за якою складає від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Погрібняк М.А. проінформував щодо негативної динаміки кількості рейдів в місцях стихійної торгівлі та складених під час рейдів протоколів протягом 2015-2017 років.
З обговорення питання виступили: Кривенко Л.О., Погрібняк М.А., Горбатов А.Ф.

За результатами обговорення вирішили:

2.1. Взяти інформацію до відома.
2.2. Членам координаційної ради з питань розвитку підприємництва надати департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради пропозиції щодо внесення змін до законодавства з питань боротьби з несанкціонованою торгівлею.
(Голосували: ЗА – 15, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)