gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію) Протокол  № 6 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

19.09.2019 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

ПИТАННЯ 1. Щодо укладення договорів на прибирання території між керуючими компаніями та підприємцями.

По питанню першому порядку денного слухали:
Бовкуна П.М., який повідомив, що при укладенні договорів на прибирання території мали місце випадки, коли керуючі компанії пропонували підприємцям підписувати договори датою, що минула. Крім того, до актів наданих послуг керуючими компаніями включаються послуги, якими підприємці не користуються, як то: заміна ламп у під’їздах, користування ліфтами тощо. Підприємцям, які заборгували плату з обслуговування будинку, незаконно відключається енергопостачання.
Ращепкін С.В., директор КП «Запоріжремсервіс», звернув увагу присутніх на те, що публічний договір на обслуговування будинків був укладений між співвласниками багатоквартирних будинків та керуючими компаніями і підписаний заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородаєм О.М. Наразі КП «Запоріжремсервіс» договори з співвласниками багатоквартирних будинків укладаються із застосуванням ст.631 Цивільного кодексу України, яка передбачає виконання умов договору щодо відносин між сторонами, які виникли до його укладення.
КП «Запоріжремсервіс» надає підприємцям можливість під час підписання додатків до договорів відмовитись від послуг з освітлення місць загального користування, утримання ліфтів, прибирання території біля нежитлових приміщень тощо, у разі якщо такі послуги підприємцям фактично не надаються.
Зазначив щодо законності відключення неплатників від електропостачання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».
Кресік А.М. нагадав присутнім щодо обов’язку підприємців дотримуватись правил благоустрою та доповів, що Інспекцією з благоустрою міської ради ведеться робота з розмежування територій та укладення договорів з підприємцями на утримання прилеглих територій. Закликав підприємців до укладення договорів.
За результатом обговорення вирішили:
1.1. Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)

ПИТАННЯ 2. Щодо стану боротьби із таємним викраденням чужого майна (крадіжками), яке використовується для здійснення підприємницької діяльності.

По питанню другому порядку денного слухали:
Герегу М.М., який проінформував щодо стану боротьби із таємним викраденням чужого майна (крадіжками), яке використовується для здійснення підприємницької діяльності. Повідомив, що за всіма фактами крадіжок майна громадян порушуються кримінальні провадження.
Розголошувати інформацію щодо стану розслідування справ органи правопорядку не мають права, проте особи, які постраждали внаслідок незаконних дій, можуть звернутись за отриманням відповідної інформації до слідчого, який веде розслідування щодо викрадення їх майна.
За результатом обговорення вирішили:
2.1. Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, рішення прийнято.)