gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію)Протокол №2 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

05.03.2020 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

ПИТАННЯ 1. Щодо програми доступних кредитів для малого та середнього бізнесу (5-7-9).

По питанню 1 слухали:
Сироватку О.В., який ознайомив присутніх з умовами державної програми «5-7-9%», повідомив, що станом на 02.03.2020 АБ «Укргазбанк» видано близько 47 кредитів. Сума виданого кредиту за програмою по групі споріднених компаній не повинна перевищувати 1,5 млн грн. Кредити надаються на оновлення основних фондів, ремонт виробничих приміщень тощо. Ставка кредиту залежить від виручки,, від реалізації продукції та кількості працевлаштованих осіб. Кредитуванню не підлягає діяльність з реалізації алкогольних та тютюнових виробів. Забезпеченням виступає майно, яке купується у кредит, або інше майно позичальника (50-80% від суми кредиту). Строк позики складає до 5 років.
За результатом обговорення вирішили:
1. Взяти інформацію до відома.
(Голосували: ЗА — 15, ПРОТИ — 0, УТРИМАЛИСЬ — 0, рішення прийнято)

ПИТАННЯ 2. Функціонування ринків, на яких здійснюється реалізація продуктів харчування, підготовка їх до роботи у весняно-літній період, створення умов для реалізації харчової продукції.

По питанню 2 слухали:
Приходька С.А., який проінформував присутніх на засіданні директорів ринків та членів міської координаційної ради щодо необхідності створення на ринках міста Запоріжжя відповідних умов для реалізації харчової продукції у весняно-літній період.
З обговорення виступили: Нетреба А.В., Білогуб Р.А., Афанасьев О.В., Кресік А.М.
За результатом обговорення вирішили:
2.1. Рекомендувати агропродовольчим ринкам м. Запоріжжя звернути увагу на зауваження, виявлені під час обстежень, здійснених Запорізьким міським управлінням ТУ Дежпродспоживслужби, та на засіданні постійної комісії міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів за участі представників департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, ГУ Дежпродспоживслужби та адміністрації КП «Запоріжринок» визначитись із шляхами їх усунення.
Термін:31.03.2020
2.2. Рекомендувати адміністрації ПФ «Сокіл» та Запорізькому міському управлінню ГУ Дежпродспоживслужби визначитись щодо подальшого функціонування лабораторії на ринку. Проінформувати щодо прийнятого рішення департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради та районну адміністрацію міської ради.
Термін:31.03.2020
2.3. Рекомендувати директору Центрального ринку КП «Запоріжринок» Білогуб Р.А. надати інформацію щодо адрес виявлених місць, де здійснюється реалізація простроченої продукції до Запорізького міського управління ГУ з
Дежпродспоживслужби Запорізької області та виконавчого комітету Запорізької міської ради для подальшого реагування в межах наданих повноважень.
(Голосували: ЗА — 15, ПРОТИ — 0, УТРИМАЛИСЬ — 0, рішення прийнято)

ПИТАННЯ 3. Розповсюдження матеріалів щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу.

По питанню 3 слухали:
Безверху Ю.В., яка надала статистичну інформацію щодо стану поширення коронавірусу у світі та повідомила, що в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок СОУШ-19.
Звернула увагу, що наразі не існує специфічного противірусного лікування від СОУГО-19. Люди, інфіковані коронавірусом, щоб полегшити симптоми захворювання повинні звернутися до лікувальних закладів по медичну допомогу.
Макарова І.В. проінформувала, що з метою протидії поширенню вірусу на кордоні країни запроваджено температурний скринінг.
В місті випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано. Заходи захисту такі ж, як і при грипі: уникати контактів з людьми, що мають симптоми захворювання, мити руки, термічно обробляти їжу. У разі виявлення у себе симптомів респіраторного захворювання необхідно максимально обмежити контакти з іншими людьми, використовувати захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати) та звернутися до сімейного лікаря.
Приходько С.А. запропонував представникам ринків міста забезпечити дотримання гігієнічних правил на підконтрольних об’єктах при реалізації харчової продукції.
З обговорення виступили: Кривенко Л.О., Якіб’юк І.В.
За результатом обговорення вирішили:
3.1. Доручити департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради розіслати матеріали щодо профілактики коронавірусу, надані ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України», агропродовольчим ринкам.
Термін: 10.03.2020
3.2. Рекомендувати адміністраціям агропродовольчих ринків сприяти поширенню отриманої інформації серед підпорядкованих працівників, підвищити гігієну персоналу, розмістити інформацію на стендах.
Т ермін: 13.03.2020
(Голосували: ЗА — 15, ПРОТИ — 0, УТРИМАЛИСЬ — 0, рішення прийнято)