gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

(Завантажити повну версію)Протокол №3 засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва

28.05.2020 м. Запоріжжя

Питання, які розглядались та результати обговорення.

ПИТАННЯ. Щодо функціонування в умовах карантину об’єктів торгівлі та сфери послуг, діяльність яких передбачає приймання відвідувачів.

По питанню слухали:
Приходька С.О., який доповів, що обов’язковою умовою функціонування агропродовольчих ринків є отримання експлуатаційного дозволу. Наразі не відновив роботу лише ринок ПФ «Сокіл». Під час своєї роботи суб’єкти господарювання зобов’язані дотримуватися норм та вимог Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18.05.2017 № 2042-VIII, «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР, постанов Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України, рішень регіональної та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Еделєва В.Г., який проінформував присутніх про підсумки
засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а саме: щодо умов відкриття атракціонів та пляжів. Повідомив про підготовку філій Центру надання адміністративних послуг до приймання відвідувачів.
П’ятницького А.В. щодо підсумків діяльності мобільних груп, утворених для моніторингу дотримання протиепідемічного законодавства суб’єктами господарювання під час карантину. Проінформував, що до складу зазначених груп входять представники районних адміністрацій, Держпродспоживслужби та поліції. У разі виявлення порушень мобільними групами складаються акти, які надаються суб’єктам господарювання для усунення порушень, після повторного виявлення порушень акти направляються до відповідних органів для реагування в межах повноважень. З початку функціонування мобільними групами проведено моніторинг 18-ти тисяч суб’єктів господарювання з питань дотримання умов карантину.
Іойлева С.А., який виступив з пропозицією щодо адаптивного пом’якшення карантинних заходів, зокрема, скасування обов’язкового безконтактного температурного скринінгу для відвідувачів (покупців) ринків.
За результатами обговорення вирішили:
1. Взяти інформацію до відома.
2. Рекомендувати директору департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Милій Н.А. та депутату Запорізької міської ради Наумову Г.Б. на наступне засідання ради підготувати інформацію про заходи з підтримки малого та середнього підприємництва, які здійснюються міською владою з метою пом’якшення негативних наслідків викликаних карантином, та про наступні кроки у даному напрямку.
3. Членам координаційної ради надати пропозиції щодо питань, які потребують розгляду на наступних засіданнях ради.
Термін: до 08.06.2020
(Голосували: ЗА — 15, ПРОТИ — 0, УТРИМАЛИСЬ — 0, рішення прийнято)