gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Презентація програм МВА в Запоріжжі

Організатор: бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».
Все про бізнес-освіту в Україні за 3 години!
Бізнес-освіта — модний тренд чи дієвий актив, що змінює життя, бізнес та кар’єру?
Чи справді вчитися дуже важко та дорого? Як я буду поєднувати навчання та роботу? Навчатися в Україні чи за кордоном?
Відповіді на ці та багато інших питань ви дізнаєтесь час нашого заходу. Крім того, ви зможете поспілкуватися з випускником програми Executive MBA в МІБ щодо цінності навчання саме для нього, а також отримати консультацію щодо підбору програми навчання саме для вас.

Дата: 3 жовтня 2019 (четвер), 18:30.

Локація: Запоріжжя, бул. Шевченка 71А, Khortitsa Palace Hotel, Birmingham (зал №3).

Учасники зустрічі: власники та топ-менеджери крупних компаній, підприємці з сегменту малого та середнього бізнесу, керівники різного рівня.

Регламент:
18:00 — 18:30 — Реєстрація учасників, вітальна кава.
18:30 — 20:00 — Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА та MBA in Public Sector в МІБ. Представники адміністрації МІБ.
20:00 — 20:30 — Як МВА змінює особистість та кар’єру. Віталій Тишечко — випускник програми Executive MBA-2017 в МІБ.
20:30 — 21:00 — Індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів:
Юрій Зеленін – виконавчий віце-президент бізнес-школи «Міжнародний інституту бізнесу». Випускник програм для управлінців Professionalization of Institutes у бізнес-школі INSEAD (Франція), Managing a Management Development Institute в Ірландському інституті менеджменту в Дубліні, Chartered Postgraduate Diploma in Marketing у The Chartered Institute of Marketing (Велика Британія), МВА в університеті New Brunswick (Канада). Нагороджений неурядовою Асоціацією Українських Університетів «За розвиток освіти в Україні».
Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ, д.е.н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових публікацій.
Тетяна Коваленко – менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).
Віталій Тишечко — директор страхової компанії «Мотор-гарант», депутат Запорізької міської ради, заступник голови комісії з питань соціального і економічного розвитку та бюджету, випускник програми Executive MBA-2017 в МІБ.

Запрошуємо на презентацію програм МВА від бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу»!

Контактний телефон: 044 585 00 33, 067 679 57 95 Тетяна Коваленко

Участь безкоштовна за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ.