gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу; заявки на отримання майбутніх грантів стосуватимуться додаткових областей. В рамках цього РПЗ-2019-001 діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися в наступних областях України: Дніпропетровській області та Запорізькій області.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» випустила свій перший запит на концепції грантових проектів: Річний програмний запит 001 (РПЗ-2019-001).

Для того, щоб відповідати критеріям прийнятності, заходи в рамках даного запиту повинні бути спрямовані на Дніпропетровську область та Запорізьку область. Якщо Ви зацікавлені, оголошення Річного програмного запиту можна знайти за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-keu-konkurentospromozhnist-msp, а повний текст запиту — за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1T3BvayQ72kdYPgrpai0a1KuZ3168wLdB.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу: aps001@competitiveeconomyprogram.com.