gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

📢До уваги зацікавлених осіб!

House of Europe — це нова програма, що фінансується Європейським Союзом та сприяє професійному і творчому обміну між Україною та ЄС в секторах культури та креативних індустрій, освіти, охорони здоров’я, медіа, соціального підприємництва та молоді.

В рамках зазначеного проєкту оголошено прийом заявок на нові конкурси:
☑️ з фінансової підтримки перекладів професійної та художньої літератури (до 4,0 тис. євро);
☑️ на отримання грантів на подорожі до країн ЄС для участі у конференціях, мережевих заходах, професійних форумах, які ви обираєте самостійно, або для встановлення робочих зв’язків з представниками професійної спільноти з Європейського Союзу. Фінансування для поїздки тривалістю 5-14 днів складає до 2,0 тис. євро, для поїздки тривалістю 15-28 днів — до 4,0 тис. євро;
☑️ для музичних менеджерів (фахівців, що працюють у секторі культури та креативних індустрій) — на участь у навчальній подорожі до Естонії. Грант передбачає покриття витрат на проїзд, проживання, переклад;
☑️ для фахівців з дитячої літератури (видавців, редакторів, ілюстраторів) — на участь у навчальній подорожі до Італії, зосередженій навколо дитячого ярмарку книг Болоньї, тривалістю 1 тиждень.

⏰ Кінцевий термін подачі заявок на конкурси — до 14 листопада 2019 року.

☎️ КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» готовий надати консультації з приводу участі у конкурсах за тел. +38 095 046 6163.

Детальні умови конкурсів у додатках.