gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Форум для виробників та покупців, ягід, овочів та фруктів запрошує учасників

«Запорізький інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія», який є партнером «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» UHBDP (Канада) в Запорізькій області, запрошує виробників ягідної та плодоовочевої продукції Запорізької області, операторів та агентів плодоовочевого риннку, експортерів, торговельні мережі, переробні підприємства, отово-роздрібні ринки, оптові компанії, агрегаторів продукції, НоReCа (готелі, ресторани, кафе), інтернет- магазини взяти участь у торговому форумі «Контрактний майданчик для виробників та покупців, ягід, овочів та фруктів».
Цей захід ,направлений на вирішення глобальних проблем виробників та покупців плодоовочевої та ягідної продукції, шляхом створення інформаційно-контрактного майданчика для налагодження торгових та інших зв’язків ,відбудеться в рамках щорічного Мелітопольського фестивалю «Черешнево-2018» 15 червня 2018 року о 10-00 годині в примішені Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь, просп. Б.Хмсльницького 18).
Учасники форуму матимуть майданчик для презентації своїх компаній та можливість проведення переговорів у форматі В2B. Завдяки цьому заходу запорізькі ягоди, овочі та фрукти займуть гідне місце на прилавках українських магазинів, що створить умови для їх просування на міжнародні ринки.
Дізнатися про програму торгового форуму та здійснити попередню реєстрацію для участі у заході можна за посиланням: http://business.forum.tilda.ws.