gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

1.Щодо збільшення розміру плати за опалення для підприємців з листопада 2017 р. після запровадження нового порядку розподілу. Відповідальний за підготовку-Бородай О.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Термін розгляду — січень.
2. Про відповідність чинному законодавству рішень виконавчого комітету міської ради від 11.08.2017 №427 «Про внесення змін та доповнень до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Запоріжжі та їх архітектурних типів, затвердженої рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.01.2014 №17, зі змінами та доповненнями» та від 17.11.2017 №718 «Про затвердження текстових матеріалів Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Відповідальний за підготовку-Жаботинський Р.Л. — голова ГО «Культура і мистецтво».
Назаренко П.В. — заступник директора департаменту архітектури та містобудування міської ради. Термін розгляду — березень.
3.Щодо наслідків прийняття проекту Закону України від 01.03.2018 №8089 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо зменшення ставки податку на додану вартість, реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності та підвищення прозорості розрахункових операцій з урахуванням європейської практики». Відповідальний за підготовку — Церетелі Л.Г. – голова громадської організації «Центр медіації та екаунтінгу «Точка зору».
Яковенко Л.О. – президент Гільдії підприємців Запорізької області. Дата розгляду — березень.