gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Увага конкурс!

З 15 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року оголошується проведення конкурсу «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі» (далі – Конкурс).
Конкурс проводиться у трьох номінаціях:
«Краще підприємство торгівлі з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
«Краще підприємство ресторанного господарства з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
«Краще підприємство побутового обслуговування населення з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
У Конкурсі буде розглядатися святкове оформлення зовнішніх вітрин, фасадів, прилеглих територій з використанням світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів та святкових прикрас.
Заяви на участь у Конкурсі подаються суб’єктами господарської діяльності до районних адміністрацій міської ради за місцем знаходження підприємства торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування в письмовому або електронному вигляді з 15.12.2017 до 04.01.2018.
Заява подається довільної форми, в якій зазначаються назва суб’єкта господарської діяльності, ПІБ керівника, телефон для зв’язку, адреса. До заяви додаються фотографії вітрини, фасаду, прилеглої території та внутрішнього оформлення.
Організаторами Конкурсу є департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради та районні адміністрації Запорізької міської ради.