gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Міжнародна допомога учасникам АТО

31 травня 2018 року у Запорізькій міській раді відбулось офіційне підписання Договору про співробітництво між ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» та міжнародним проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) з реалізації проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО у м. Запоріжжі», який визначено переможцем конкурсу, оголошеного Фондом сприяння розвитку малих і середніх підприємств у листопаді 2017 року.
Загальна мета проекту — сприяння інтеграції учасників АТО до суспільного життя, поліпшення взаємодії і координації місцевих органів влади та членів громад, неурядових організацій, малих та середніх підприємств з цих питань, створення єдиної концепції, що стане допоміжним інструментом у цьому напрямку як у м. Запоріжжі, так і інших містах.
Директором проекту ПРОМІС Олександром Кучеренко відзначено, що питання надання психологічної та правової допомоги учасникам АТО, створення бази вакансій промислових підприємств, перекваліфікація та подальше працевлаштування учасників АТО, пошук робочих місць для них є актуальними для всієї України.
Договором передбачається співфінансування проекту Фондом сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту ПРОМІС у сумі 20 тисяч канадських доларів.