gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

21.06.2019 відбулась нарада під головуванням радника міського голови Еделєва Валерія Гавриловича з представниками правоохоронних органів, Держпродспожислужби, департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради та заступниками голів районних адміністрацій міської ради.

На нараді були розглянуті питання щодо запобігання порушень громадського порядку та підвищення рівня шуму у вечірні та нічні часи доби на літніх майданчиках біля закладів ресторанного господарства, розташованих поблизу р. Дніпро та поряд з житловими будинками.

Також були обговорені питання щодо впорядкування роботи об’єктів торгівлі та закладів ресторанного господарства у вечірні та нічні часи доби. Працівникам районних адміністрацій міської ради разом з представниками правоохоронних органів було доручено провести роз’яснювальну  роботу з керівниками об’єктів торгівлі та закладів ресторанного господарства стосовно дотримання вимог чинного законодавства з питань дотримання тиші та вжити заходів щодо недопущення впродовж доби перевищення рівнів шуму, встановлених санітарними нормами.