gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Міжнародні проекти – грантодавці

Національний Фонд Підтримки Демократії (NED)
фонд активно працює з ініціативами, які сприяють розвитку демократії, співпраці і активності різних верств населення. Заявки подаються щоквартально.
CHARLES STEWART MOTT FOUNDATION
фонд Чарльза Стюарта Мотта — приватний фонд, що розташовується в місті Флінт, Мічиган. Ідеєю діяльності фонду є створення духу спільності, як на місцевих рівнях, так і в масштабах всього соціуму. Особливо виділяється роль індивідуума, тому, програми фонду націлені на збільшення можливостей громадян, сімей і громадських інститутів на місцевому рівні і за його межами.
Програма «Молодь в дії» – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки Програми «Молодь в дії» молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності.
Міжнародний Вишеградський фонд — є міжнародною організацією, заснованою в Братиславі урядами Вишеградської групи (V4) — Чехії, Угорщини, Польщі і Словаччини, 9 червня 2000 року.
Співпраця Вишеградського фонду з країнами Східної Європи здійснюється через гранти, підтримку культурних, наукових та освітніх проектів, а також через сприяння молодіжним обмінам і надання стипендій за програмами мобільності.
Німецький Фонд «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє»
Фонд сприяє міжнародним проектам, що спрямовані на підсилення партнерської співпраці між Німеччиною та країнами, які в значній мірі постраждали від наслідків націонал-соціалізму. З прибутків з передбаченого для фінансування проектів капіталу Фонду в сумі 358 млн. євро щороку біля 8 млн. євро виділяються на пріоритетні проекти.
Європейці за мир
цією програмою Фонд EVZ підтримує співпрацю шкіл і закладів позашкільної освіти з країн Центрально-Східної, Східної та Південно-Східної Європи, Ізраїлю та Німеччини, які спільно розробляють і здійснюють міжнародні проекти.
Фінський Фонд Місцевого Співробітництва
спрямований на підтримку ініціатив місцевих Неурядових Організацій (НДО), науки і технологій суспільства, університетів та інших навчальних та науково-дослідних інститутів, незалежних ЗМІ, громадських адміністрацій та культурних закладів, Торгових Палат, організацій, що сприяють експорту та інвестиціям, підприємствам, організаціям ринку праці та іншим установам, таким як: фундації, релігійні громади або урядові установи, які прагнуть сприяти нижче вказаним цілям, Громадянські Організації (ГО) та регіональні установи.
Програма «Зміни в регіоні» – RITA
програма RITA — «Перетворення в регіоні» це перш за все грантова програма комплексної підтримки міжнародного співробітництва: від допомоги в розробці концепції проекту та налагодженні партнерств за проектом, через фінансування кращих ініціатив, закінчуючи постійною інформаційною підтримкою і підвищенням професійних компетенції одержувачів грантів.
INTERCULTURAL INNOVATION AWARD
співпрацюючи з урядами, міжнародними та регіональними організаціями, групами громадянського суспільства, фондами та приватним сектором, Альянс підтримує низку проектів та ініціатив, спрямованих на побудову мостів між різноманітними культурами та громадами.
Рада Європи
стратегічні пріоритети для кожної дворічної програми молодіжного сектора Ради Європи
Три стратегічні пріоритети на дворічний період 2018-2019 років: видалення бар’єрів для молодіжного громадянського суспільства для організації та участі, підтримка участі молоді в процесах управління Інтернетом, допомога молодіжним організаціям в реалізації принципів участі молоді в місцевому та регіональному житті.
Фонд Відродження
більш, ніж 20 років МФВ розбудовує стійке самоорганізоване громадянське суспільство. Фонд використовує передвиборчі чинники та важелі європейської інтеграції, щоб сприяти змінам у ключових сферах, які роблять перехід до демократії незворотним, – у сфері прав і свобод людини, правосуддя й недискримінації, боротьби з корупцією, прозорості та підзвітності державної політики.».

Міжнародні проекти в Україні

«Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС)
Розпорядженням міського голови від 08.06.2016 №328р у рамках співробітництва з проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) створено робочу групу з розробки програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва м. Запоріжжя на 2017-2021 роки у складі представників бізнесу, фахівців структурних підрозділів виконавчих органів влади та експертів проекту ПРОМІС.
Робота над програмою триває.

30/39 Schekavytska St., office 27, Kyiv, 04071, Ukraine
tel.: +38 044 207 1282
Ф: fax: +38 044 207 1283
E-mail: office@pleddg.org.ua

«Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ»
Запорізькою торгово-промисловою палатою ведеться робота з німецьким товариством GIZ в рамках програми Fit to partnership, щодо стажування представників запорізьких підприємств в Німеччині.
Запорізька ТПП є офіційним партнером програми в Запорізький області. На базі Запорізької ТПП проводяться відбори на стажування.

вул. Велика Васильківська, 44
01004 Київ, Україна
Тел.: +380 44581 19-56/57
Факс: +380 44581 19-54
giz-ukraine@giz.de

Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.
COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.
Робоча програма COSME на поточний рік, а також строки подачі заявок доступні тут.
Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs – EASME).
Контакти партнерів консорціуму EEN – Ukraine:
1. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Адреса: Адреса: м. Київ, вул. Антоновича, 174, 01008.
Олександра Федорко, +38 044 596 6853, ofedorko@me.gov.ua
2. Відділ Трансферу Технологій Інституту фізики Національної Академії Наук України
Адреса: м. Київ, Проспект Науки, 46, 03680, тел: + 380 44 525 98 41
Олена Фесенко, fesenko@iop.kiev.ua
3. Торгово-промислова палата України
Адреса: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 01601, тел: + 380 44 279 29 31
Максим Даницький, dmn-ird@ucci.org.ua
4. Державна бюджетна установа «Київський міський центр з інвестицій та розвитку»
Адреса: м. Київ, вул. Семашка, 13, 03142, тел: + 380 44 423 03 52
Дмитро Борисов; eenukraine@gmail.com
5. ТОВ «Нова Інтернаціональна Корпорація»
Адреса: м. Київ, вул. Ванди Василевської,7, 04116, тел: +380 44 236 07 70,
Івана Небіус; led@innov-tec.com.ua
6. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, 01601, тел: +380 44 526 05 51
Олександр Бедюх, depndch@univ.kiev.ua
7. Міністерство закордонних справ України
Адреса: м. Київ, Михайлівська площа, 1, 01018,
Роман Гончар een@mfa.gov.ua ;
Юлія Осмоловська juliaosm@ukr.net ;
Дмитро Тимошенко dmytro.tymoshenko@mfa.gov.ua .
8. ГО «Споживач»
Адреса: м. Дніпропетровськ, вул.Чичеріна, 74, 49000
Ольга Галушко, тел. +380 50 480 4836, info@spozhyvach.org.ua