gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 N 316 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення», зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 15.01.2018 за № 56/31508 та № 56/31509 відповідно, з метою проведення єдиної екологічної політики з питань охорони навколишнього природного середовища, забезпечення безперебійної роботи споруд очищення стічних вод, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Запоріжжя (додаються).

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.05.03 № 167 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізування м. Запоріжжя» та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 19.11.09 № 476 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.05.03 №167 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізування м. Запоріжжя».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

Міський голова  В.В.Буряк

Завантажити повну версію

Висловити свою думку