gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» та інших нормативних документів, з метою посилення протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення м. Запоріжжя, досягнення справедливого балансу між загальними інтересами суспільства, які полягають у створенні безпечних умов для навчання та фізичного розвитку дітей, захисту їх під час перебування у навчальному закладі, Запорізька міська рад

ВИРІШИЛА:

1. Обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м. Запоріжжя з 22.00 год. до 08.00 год.

2. Обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані менше, ніж 50 метрів від територій дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та спортивних шкіл у м. Запоріжжі.

3. Обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в об’єктах торгівлі та закладах ресторанного господарства м. Запоріжжя щороку 01 вересня або в День першого дзвоника (якщо він випадає на іншу дату) та оголосити його «Днем тверезості».

4. При виявленні порушень пунктів 1, 2, 3, даного рішення суб’єкти господарювання притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

5. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А., постійну комісію міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів (Афанасьєв О.В.), районні адміністрації міської ради, Дніпровський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (за згодою) та управління патрульної поліції в м. Запоріжжі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (за згодою).

Міський голова В.В. Буряк

Завантажити повну версію
Повідомлення про оприлюднення