gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

 
Керуючись Законами України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про рекламу», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні довірчі послуги», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, Правилами благоустрою території міста Запоріжжя, затвердженими рішенням міської ради від 22.06.2011 №41, з метою приведення регулювання відносин, які виникають під час розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, у відповідність з діючим законодавством України, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИЛ:
1. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 18.12.2017 №802 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 №45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами» вважати таким що втратило чинність.
2. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 №45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами» та викласти у новій редакції згідно з додатками.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
 
Міський голова В.В. Буряк
 
Завантажити повну версію
Повідомлення про оприлюднення

Висловити свою думку