gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, з метою врегулювання відносин, що виникають між виконавчими органами міської ради, фізичними та юридичними особами в зв’язку з тимчасовим користуванням місцями розміщення рекламних засобів на території м. Запоріжжя Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя (надалі — Положення) та додатків до нього, які затверджені рішенням міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя», а саме: по всьому тексту Положення та додатків до нього замість слів «комунальне підприємство «Запорізьке міське інвестиційне агентство» читати «Оператор зі справляння плати та нагляду за станом зовнішньої реклами» (надалі – Оператор), та викласти у новій редакції.
2. Покласти функції Оператора на «комунальне підприємство «Градпроект».
3. Розповсюджувачам реклами в термін до двох місяців після прийняття даного рішення укласти з Оператором нові договори за формою згідно з додатком 2 до Положення.
4. Виконавчому комітету Запорізької міської ради укласти з Оператором договір доручення на ведення договірної роботи з наданням відповідної довіреності його керівнику згідно з чинним законодавством України.
5. Доручити виконавчому комітету Запорізької міської ради привести у відповідність до цього рішення Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 № 45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами» та інших рішень в сфері розміщення зовнішньої реклами, розміщення сюжетів соціальної направленості і соціальної реклами на території міста, святкового оформлення м. Запоріжжя та святкових поздоровлень до державних та пам’ятних дат.
6. Вважати такими, що втратили чинність пункти 3, 4, 5 рішення міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя».
7. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

Міський голова В.В. Буряк

Завантажити повну версію