gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, Правилами благоустрою території міста Запоріжжя, затвердженими рішенням міської ради від 22.06.2011 №41 та з метою приведення регулювання відносин, які виникають під час розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, у відповідність з діючим законодавством України, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИЛ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 №45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами», та викласти у новій редакції.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

Міський голова В.В. Буряк

Завантажити повну версію