gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про рекламу», рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 №101 «Про затвердження Положення про електронні петиції», рішення Запорізької міської ради від 26.04.2017 №54 «Про підтримку електронної петиції щодо прибирання вздовж проспекту Соборному у місті Запоріжжя рекламних конструкцій-панно», враховуючи електрону петицію №115 Зінкевича Сергія Миколайовича щодо заборони розміщення вздовж проспекту Соборному у місті Запоріжжя рекламних конструкцій-панно Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Заборонити розміщення вздовж проспекту Соборному у м. Запоріжжя рекламних конструкцій-панно.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради – робочому органу з питань розміщення зовнішньої реклами у м. Запоріжжя зупинити підготовку надання та продовження строку дії дозволів на розміщення рекламних конструкцій-панно.
3. Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» зупинити укладання договорів на розміщення рекламних конструкцій-панно та їх продовження вздовж проспекту Соборному у м. Запоріжжя.
4. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради – м. Запоріжжя, Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс», повідомити розповсюджувачів зовнішньої реклами про необхідність демонтажу зазначених рекламних конструкцій після закінчення строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами або закінчення строку дії відповідного договору.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

Міський голова В.В. Буряк

Завантажити повну версію
Повідомлення про оприлюднення