gerb

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Розроблено довідник актуальних грантових програм та конкурсів! Запрошуємо до використання

На сьогоднішній день всі регіони беруть активну участь в політиці реформування країни. Це процес тривалий  та потребує залучення значного обсягу коштів. Однак внутрішні джерела фінансування дуже обмежені, тому вкрай важливим завданням є пошук додаткових джерел фінансування. Таким інструментом реалізації політики міжнародної інтеграції України, здійснення структурних реформ, розв’язання економічних та соціальних проблем є міжнародна технічна допомога.

Чітко розуміючи останні тенденції, Запорізька область приділяє значну увагу та успішно взаємодіє з міжнародними фінансовими організаціями та фондами. На сьогоднішній день в регіоні діє більше 30 проектів міжнародної технічної допомоги у різних сферах. Кількість існуючих грантових можливостей величезна. Але важливо вміти цією можливістю користуватися. З метою підвищення ефективності залучення додаткових ресурсів міжнародної технічної допомоги до Запорізької області та оперативного реагування на оголошені конкурси та гранти від організацій-донорів, Управлінням зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації проводиться постійний моніторинг актуальних програм конкурсів. Для зручності використання всі проекти міжнародної допомоги, які надають підтримку органам місцевого самоврядування, недержавним організаціям, ініціативним групам було зведено у єдину «Добірку актуальних грантових програм та конкурсів».

Даний інформаційний продукт покликаний спростити пошук грантових можливостей, надати стислу інформацію про існуючі проекти, а саме: обсяг коштів, головну мету проекту, ключові вимоги до участі в проекті, кінцевий термін подання заявок, посилання на відповідні інтернет-ресурси тощо. Для зручності використання довідник поділений на основні сфери за якими надаються фінансові ресурси.

Впевнені, що підготовлені інформаційні матеріали стануть корисними в роботі, спрямованій на розширення можливостей залучення додаткових коштів до регіону.

Даний ресурс буде постійно оновлюватись та розсилатись зацікавленим колам.
Також ознайомитись з ним можна на сайті Запорізької облдержадміністрації http://www.zoda.gov.ua/

(завантажити)